Košík
0
$0,00
null
Nejíst ovoce po jídle! Ovoce by se mělo jíst na prázdný žaludek. Pokud tak jíte ovoce,bude to hrát roli při detoxikaci,dodá velkou dávku energie,na hubnutí a jiné důležité aktivity. Řekněme, že sníte chleba a pak plátek ovoce, ovoce jde zpříma do žaludku a do střeva,ale chleba mu v tom brání,co se stane? Jídlo začne kvasit a hnít a změní se na kyselinu.Prosím jezte ovoce na lačný žaludek nebo před jídlem.